به کاربران محترم فروشگاه اینترنتی شرکت ویرو توصیه می‌شود موارد ذیل را با دقت مطالعه نمایند. بدیهی است موارد ذکر شده قرارداد همکاری بین کاربران و شرکت ویرو می‌باشد و استفاده از خدمات شرکت ویرو به منزله ی پذیرفتن این مفاد می‌باشد.

قوانین عمومی

لازم به ذکر است کلیه فعالیت های شرکت ویرو مانند محتوا، تراکنش ها و کالاهای ارائه شده منطبق با قوانین تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران است. از آن جا که این شرایط ممکن است تغییر کند، مفاد مندرج در قسمت قوانین در لحظه دریافت خدمات از شرکت ویرو حکم اجرایی داشته و ثبت سفارش به منزله پذیرفتن این قوانین خواهد بود.

تعاریف

بازدید کننده: فردی است که بدون ثبت نام و یا بدون ورود به سایت از اطلاعات استفاده می‌کند.

کاربر: به فردی گفته می‌شود که در سایت شرکت ویرو ثبت نام کرده است.

مشتری: به فردی گفته می‌شود که به منظور خرید در سایت ثبت سفارش کرده است.

کانال های ارتباطی شرکت ویرو ( صفحه تماس با ما)

هیچگونه ارتباطی خارج از این موارد برقرار نخواهد شد.

تعهدات طرفین در استفاده از خدمات شرکت ویرو

  1. ویرو متعهد می‌شود، گزارش خرید و سایر اطلاعات کاربران را تا حد امکان محرمانه نگه دارد و طبق این تعهد حق واگذاری اطلاعات مشتریان به سایرین را از خود سلب می‌کند.استفاده از واژه تا حد امکان به دلیل وجود این اطلاعات در بستر اینترنت می‌باشد.

2. مسئولیت محافظت از رمز عبور برعهده خود کاربر می‌باشد و شرکت ویرو در این مورد مسئولیتی را بر عهده نمی‌گیرد.

3. هیچ کس از جانب شرکت ویرو از شما درخواست رمز عبور و یا رمز کارت و سایر اطلاعات شخصی و محرمانه را نخواهد داشت.

4. از آنجا که امکان راستی آزمایی جهت صحت مشخصات برای شرکت ویرو نمی‌باشد، مسئولیت مشخصات غلط بر عهده خود کاربر می‌باشد.

*مسئولیت استفاده از خدمات بر عهده کاربران است

تبصره 1: دریافت کننده باید مدارک شناسایی مطابق با اطلاعات کاربری را به مسئول تحویل ارائه دهد.

تبصره 2: چنانچه تحویل گیرنده کالا شخص دیگری باشد باید در هنگام تکمیل فرم ارسال نام شخص گیرنده را ذکر کنید، در غیر این صورت حق عدم تحویل برای مسئول ارسال از طرف سایت شرکت ویرو محفوظ می‌باشد و مشتری ملزم به پرداخت کرایه مجدد می‌باشد.

5. شرکت ویرو امکان ثبت سفارش به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته را برای شما فراهم کرده است.

6. پیگیری سفارشات در ساعت کاری شرکت انجام می‌گیرد و در اسرع وقت پس از ثبت سفارش پیگیری می‌شود.

7. زمان ارسال محصول درخواستی بنا به موجود بودن و یا سفارشی بودن متفاوت است و تلاش می‌شود در کوتاه ترین زمان ممکن ارسال شود.

8. هزینه ارسال و بسته بندی کالا بر عهده خریدار می‌باشد که در زمان صدور فاکتور در آن لحاظ خواهد شد.

9. ویرو تمام تلاش خود را جهت بسته بندی و ارسال سالم اجناس انجام می‌دهد. اطلاع رسانی آسیب دیدگی کالا به محض مشاهده از طرف تحویل گیرنده الزامی است.

10. کالا های ارسالی توسط شرکت‌های حمل‌ونقل مثل پست و تیپاکس، اگر با مشکلی از جهت سلامت کالا روبه‌رو شوند مسئولیت این مشکل بر عهده شرکت های حمل و نقل خواهد بود و پیگیری های لازم از طرف شرکت ویرو جهت کمک به مشتریان عزیز می‌باشد. در هنگام بسته بندی اجناس، به دقت توسط ویرو بررسی می‌شوند و سپس ارسال خواهند شد.

11. کلیه خساراتی که در صورت استفاده نادرست کالا ایجاد می‌شوند متوجه کاربر می‌باشد و هیچ‌گونه مسئولیتی را متوجه شرکت ویرو نخواهد کرد.

12. اگر به هر دلیلی هزینه های ارسال و بسته بندی به آدرس و محل مشتری تغییر کند، قبل از نهایی شدن سفارش به مشتری اعلام می‌شود.

13. قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا می‌باشد و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، این شرکت هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

تعویض اجناس

تعویض اجناس فقط به مدت 2 روز کاری از تاریخ تحویل به مشتری با ارائه فاکتور قابل اجرا می‌باشد. بدیهی است که اجناسی قابل تعویض هستند که مورد استفاده قرار نگرفته باشند و همچنین در آن ها نقصی ایجاد نشده باشد، که تشخیص این امر بر عهده واحد خدمات مشتریان شرکت ویرو می‌باشد.