اخبار

بهترین برند کتری برقی

کتری برقی

کتری برقی Cuisinart CPK-17

کتری های برقی روشی سریع و آسان برای گرم کردن آب بدون استفاده از اجاق گاز فراهم می کنند. و بسیاری از مدل‌ها حتی به شما اجازه می‌دهند دمای دقیق را تنظیم کنید. از بین تمام مدل‌هایی که از سال 2013 آزمایش کرده‌ایم، کتری برقی بی‌سیم Cuisinart CPK-17 PerfecTemp به لطف ترکیب برنده‌ای از سرعت، دقت و کنترل‌های ساده، و همه با قیمتی بهتر از مدل‌های دیگر، همچنان مورد علاقه ماست.

کتری برقی بی سیم Cuisinart CPK-17 PerfecTemp به دلیل عملکرد ثابت و رابط کاربری آسان نتخاب برتر بوده است. در آزمایش‌ها، تفاوت بسیار کمی در مدت زمان جوشاندن یک کتری آب (۱.۷ لیتر) بود.

به طور متوسط ​​حدود ۷ دقیقه. دارای شش گزینه دمایی از پیش تعیین شده، هر کدام با یک دکمه اختصاصی، به علاوه عملکرد “گرم نگه داشتن”، که آب را به مدت 30 دقیقه در دمای تنظیم شده نگه می دارد.

کتری IQ Breville

کتری IQ Breville عالی به نظر می رسد و به خوبی کار می کند. دارای پنج تنظیم از پیش تنظیم دما، هر کدام با یک دکمه در پایه کتری، و عملکرد 20 دقیقه ای “گرم نگه داشتن” است. و به جای اینکه یک حلقه بسته باشد، دستگیره در پایین باز است و فقط کمی در دسترس تر است. برای کسی که ظاهر ساده‌تر یا دسته‌ای ارگونومیک را در اولویت قرار می‌دهد، تفاوت قیمت ممکن است ارزشش را داشته باشد.

کتری Hamilton Beach

کتری ارزان قیمت 1.7 لیتری از جنس استیل Hamilton Beach 40880 را برای هرکسی که ترجیح می‌دهد هزینه زیادی نکند اما یک کتری مناسب برای آب جوش می‌خواهد توصیه می‌کنیم. عملکرد این مدل بسیار ساده است و یک کلید روشن/خاموش ساده در پایه دسته قرار دارد. در آزمایش‌ ها، آب را به همان سرعت Cuisinart CPK-17 گرم کرد، به‌محض جوش آمدن به‌طور خودکار خاموش می‌شود (این یک ویژگی ایمنی خوبی است، اما باید نزدیک بمانید، زیرا هیچ صدایی وجود ندارد. تا به شما هشدار دهد وقتی کار تمام شد). دسته بزرگ و ایمن در برابر حرارت خنک می ماند و هنگام ریختن آب دهانه آن چکه نمی کند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *