مقدمه

شرکت ویرو پلاستیک بیش از ۲۰ سال است که در زمینه لوازم خانگی پلاستیکی فعالیت داشته و با ارائه طرح‌های مختلف، انتظار خانواده‌های ایرانی را برآورده کرده است. یکی از ویژگی‌هایی که شرکت ویرو را از سایر عرضه‌کنندگان این حوزه متمایز می‌کند، تنوع رنگ، کیفیت و عرضه کامل محصولات آشپزخانه است. از آنجایی که نان در فرهنگ غذایی ما ایرانیان جایگاه ویژه‌ای دارد و از پرکاربردترین مواد غذایی سفره‌های ایرانی محسوب می‌شود، حفظ و نگهداری از آن نیز اهمیت زیادی دارد. شرکت ویرو در سال ۱۳۹۵ با عرضه‌ی جانانی پلاستیکی با نازل‌ترین قیمت و کیفیت بالا، توانسته است این امکان را به خانواده‌های خوش‌سلیقه‌ ایرانی بدهد تا ضمن نگهداری بهینه از نان، فضای آشپزخانه خود را زیبا و منحصربفرد کنند.

ویژگی‌های محصولات آشپزخانه جانانی پلاستیکی

جانانی پلاستیکی ویرو دارای ویژگی‌های منحصربفردی است که این محصول را نسب به سایر محصولات بی‌رقیب کرده است. در ادامه به این ویژگی‌ها اشاره می‌کنیم.

گارانتی محصول

شاید به جرات بتوان گفت که محصولات پلاستیکی تقریبا هیچ ضمانتی پس از فروش ندارند. اما شرکت ویرو با ارائه گارانتی‌های واقعی، محصولات خود را بیمه کرده و به مشتریان این تضمین را می‌دهد که در صورت خرابی آن‌ها را تعویض کند.

قابلیت بازیافت

شاید بتوان گفت که ۳۰۰ سال طول بکشد تا یک فراورده پلاستیکی در محیط زیست از بین برود. همین امر موجب می‌شود تا برای حفظ محیط زیست، محصولات پلاستیکی به بازیافت نیاز داشته باشند. محصولات جانانی پلاستیکی ویرو با داشتن قابلیت بازیافت هیچ خطری برای محیط زیست ندارند.

استاندارد بودن

به طور قطع، تمام لوازمی که شرکت ویرو عرضه می‌کند دارای استانداردهای تعیین شده از سوی وزارت بهداشت و نهادهای ذیربط می‌باشد. از این رو هیچ مشکلی از این بابت وجود نداشته و تمام محصولات کاملا بهداشتی هستند.

انواع محصولات آشپزخانه جانانی پلاستیک

برای آگاهی از محصولات باکیفیت ما ادامه مطلب را از دست ندهید تا با شرح کامل لوازم، آن‌ها را به شما معرفی کینم.

 

جانانی ۵۱۰ دینا

جانانی پلاستیکی ۵۱۰ دینا کوچکترین سایز این محصول بود و ۱۲ عدد نان را در خود جای می‌دهد. این جانانی حجمی معادل با ۸٫۵ لیتر را در خود جای داده و در ابعاد ۳۷ در ۲۵ در ۱۶ سانتی‌متر عرضه می‌شود. جانانی‌های پلاستیکی بهترین گزینه برای نگهداری نان بوده و آن‌ها را برای مدت زیادی تازه نگه می‌دارند.

جانانی پلاستیکی
جانانی ۵۱۰ دینا

جانانی ۵۲۰ دینا

جانانی ۵۲۰ دینا تقریبا نصف نمونه‌ی ۵۳۰ است و جنس این محصول نیز از جنس پلاستیک PP شفاف می‌باشد. این محصول حجمی معادل با ۱۳ لیتر را در خود جای می‌دهد و برای نگهداری نان، برنج، حبوبات و غیره مناسب است و دارای ابعاد ۴۱ در ۲۹ در ۱۹ است.

جانانی ۵۲۰ دینا

جانانی ۵۳۰ دینا

این محصول برای نگهداری نان، خشکبار ، برنج، حبوبات و غیره مناسب بوده و دارای ۴ رنگ‌بندی سبز، قرمز، سفید و نارنجی می‌باشد. این محصول ۶ عدد نان را در خود جای می‌دهد و ۲۱ لیتر حجم دارد. ابعاد جانانی پلاستیکی دینا ۴۸ در ۲۱ در ۳۴ سانتی‌متر بوده و از جنس پلاستیک شفاف PP تولید شده است.

جا نانی پلاستیکی
جانانی ۵۳۰ دینا

سرویس مایکروویوی و فریزری دینا

این سرویس‌ها سه عددی بوده و از کوچک به بزرگ خلاصه می‌شوند. این محصول نیز از جنس پلاستیک شفاف PP ساخته شده و هر کدام به ترتیب ۴۲/۰ لیتر، ۲٫۲ لیتر و ۱ لیتر را در خود جای می‌دهند. سرویس مایکروویوی برای نگهداری سبزیجات، حبوبات، نان و غیره مناسب می‌باشد. هرکدام از این ظرف‌ها دارای ویژگی‌های زیر هستند:

سخن پایانی

جانانی پلاستیکی ویرو با داشتن کیفیت بالا و قابلیت بازیافت، بهترین وسیله برای تازه نگه داشتن نان، سبزیجات، حبوبات و غیره است. شرکت ما با ۲۰ سال سابقه درخشان توانسته تمام انتظارات خانواده‌ها را برآورده کنید. محصولات پلاستیکی آشپزخانه ویرو همگی دارای ضمانت بوده و پروانه استاندارد را از وزارت بهداشت کسب کرده است.